Aleksandra Prycińska

Aleksandra Prycińska
kandydatka na radną

Aleksandra Prycińska

Aleksandra Prycińska
Mieszkanka Passu, bezpartyjna, lat 63, wdowa, dorosłe usamodzielnione dzieci.

Posiadam wykształcenie średnie ekonomiczne. Pracuje zawodowo. Od 20 lat zatrudniona jestem w jednym z wiodących Instytutów Badania Opinii w Warszawie, gdzie zdobyłam doświadczenie, które chciałabym teraz wykorzystać na rzecz społeczności lokalnej.

Od kilkunastu lat staram się czynnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności, a w 2019 roku zostałam wybrana na przewodniczącą Rady Osiedla w Passie.
Zdecydowałam się na udział w wyborach samorządowych, ponieważ od lat widzę problemy mieszkańców i działam aktywnie, aby je rozwiązać. Próbuję sama realizować to, co wielokrotnie nasi samorządowcy obiecywali mieszkańcom miejscowości “na krańcach miast” takich jak Pass.

Moje społeczne starania zaowocowały kilkanaście lat temu nie tylko trwałym wydłużeniem trasy linii PKS do Passu, lecz także wpłynęły na znaczną obniżkę ceny biletu z Passu do Błonia. To, co wydawało się być niemożliwe, stało się faktem!
Od 2020 roku staram się o świetlicę na gminnej działce w Passie i mam nadzieję, że uda mi się ten cel zrealizować.

Interesuje mnie stan dróg, chodników, ścieżek rowerowych. Jazda rowerem jest dla mnie formą odpoczynku, a przy okazji rozglądam się, co i gdzie jest do zrobienia. Zapewniam, że zza szyby samochodu wszystko wygląda inaczej.

Jestem otwarta na wszelkie sugestie mieszkańców. Uważam, że musimy działać wspólnie. Jestem przekonana, że decyzje należy podejmować w dialogu z mieszkańcami.
Wybory samorządowe to szansa na zmiany, ale TYLKO wówczas, gdy każdy z Państwa aktywnie weźmie w nich udział do czego gorąco zachęcam.

Dziękuję.