Anna Gołębiewska

Anna Gołębiewska
kandydatka na radną

Anna Gołębiewska

Jestem mieszkanką Błonia, lokalnym przedsiębiorcą, a prywatnie mamą dwójki dzieci. W naszym mieście od kilku lat prowadzę salon kosmetyczny. Jestem również wolontariuszką w Hospicjum w Bramkach.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Socjologia oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu Public Relations. Posiadam doświadczenie w branżach PR i marketingu, a także w obszarach incentive, organizacji eventów oraz badań opinii publicznej. Realizując swoją pasję, poszerzyłam wiedzę z zakresu kosmetyki. Próbowałam swoich sił na planie filmowym „Prawa Agaty” w dziale charakteryzacji oraz jako mobilna wizażystka. Z czasem otworzyłam salon kosmetyczny.

W pracy spotykam wielu mieszkańców gminy Błonie, z którymi rozmawiam m.in. o ich potrzebach. Jako radna chciałabym reprezentować nasze wspólne lokalne interesy. Bliskie są mi tematy związane z edukacją, a także aktywizacją i rozwojem
młodzieży, zachęcaniem jej do przedsiębiorczości. Uważam, że dużym problemem jest tryb zmianowy w szkołach, a także brak miejsc spotkań dla młodych ludzi. Kluczowe są również komunikacja i bezpieczeństwo, z czym wiążą się: budowa obwodnicy, usprawnienia na poszczególnych skrzyżowaniach oraz wprowadzenie drugiej strefy biletowej. Chciałabym również postawić na większą integrację społeczności, kształtowanie lokalnego patriotyzmu i organizację przestrzeni do promocji lokalnych przedsiębiorców.

Wierzę, że nasze miasto ma ogromny potencjał i dzięki naszemu zaangażowaniu może stawać się coraz wspanialszym miejscem do życia.