Rafał Berentowicz

Rafał Berentowicz
kandydat na radnego

Rafał Berentowicz

Cześć znajmomym i dzień dobry Państwu,

 

jestem rodowitym mieszkańcem Błonia, szczęśliwym mężem, tatą trzech synów, sąsiadem dla wielu mieszkańców ul. Łąki, a wcześniej osiedla Witanów. 

 

Kandyduję z bezpartyjnego komitetu wyborczego KWW Marzeny Cichewicz Projekt Błonie. Uważam, iż w naszym mieście i gminie potrzeba powiewu świeżości oraz wykorzystania kompetencji, a to wszystko zapewnia KWW Marzeny Cichewicz.

Lubię wyzwania, jestem osobą aktywną i ambitną. Nie chcę spocząć na laurach, pragnę zdobywać wiedzę i doświadczenie. Interesują mnie podróże, sport, amatorsko produkcja rolna oraz muzyka. 

 

Cieszy mnie rozrastanie się naszego miasta, ale niepokoi jednocześnie jego wolny rozwój. Za chwilę staniemy nie tylko w korkach na drogach, ale również przed szkołami, przedszkolami, jedyną publiczną przychodnią zdrowia.

 

Pomyślmy o tym, ilu nas, mieszkańców przybyło w Błoniu i okolicach, i postarajmy się zwiększyć liczbę miejsc w szkołach, przychodniach leczniczych czy miejskim klubie seniora. 

 

Pozdrawiam 

Rafał Berentowicz 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.